הפעלות לבריתות 2017-07-15T15:06:05+03:00

הפעלות לבריתות

חגיגת הברית או הבריתה באה לציין את הולדת התינוק או התינוקת החדשים במשפחה. לחגיגת הברית מגיעים אורחים בכל הגילאים, מהסבים והסבתות המאושרים, הדודים הנרגשים, החברים הטובים והקולגות לעבודה. אל כל אלו מצטרפים גם ילדים בכל הגילאים. אחים גדולים שחוגגים תוספת חדשה למשפחה, בני דודים חדשים וילדים של חברים ומכרים.

ערני שובבני מגיע אל חגיגת הברית ומקדיש רק להם פעילות מיוחדת שמצחיקה, משעשעת ומעסיקה את הילדים לאורך האירוע. ההפעלה המיוחדת של ערני שובבני היא תוספת נפלאה לכל אירוע בדרום או במרכז שבו יש ילדים המוזמנים לחגוג את השמחה. בזמן שההורים מדברים, מתעדכנים ומקשקשים הילדים זוכים לחוויה מהנה, מעשירה ומיוחדת במינה שהם לא ישכחו זמן רב.

הפעלת בלונים ומשחק לילדים – לאורחי הברית או הבריתה 

הפעלות לבריתות

הפעלות לבריתות

ההפעלה של ערני שובבני, קוסם, שחקן ומפעיל ותיק, מתחילות במשחק בין בועות סבון, שלג ועשן שמקשטות את האירוע ומקבלות את הילדים ושאר האורחים. אלו יוצרות מיד אצל הילדים את התחושה שהגיעו לאירוע מיוחד, שבין היתר מוקדש גם להם.

כל ילד שמגיע לאירוע מקבל בלון צורה מעוצב כמתנה אישית. בנוסף, משתתפים הילדים בהפעלה מיוחדת שכוללת משחק עם בלונים ומוזיקה קצבית שמלווה את הכל.

במהלך האירוע מופעלים הילדים במשחקים שונים, שכוללים בלונים ושאר אביזרים ונהנים ממשחק פעיל, חווייתי ועוצמתי בהנחייתו של ערן, שמכיר את שפת הילדים ואת עולם התוכן שלהם על בוריים עם ניסיון של למעלה מ-16 שנה בחינוך ובפעילות לילדים.

מופע מלא הומור שלא ישאיר אף אחד אדיש

במהלך הברית מזמין ערני שובבני את הילדים למופע מלא הומור, שאף ילד לא נשאר אדיש אליו. במהלך המופע זוכים הילדים להכיר את שלווה, בובת הבית המיוחדת של ערני שובבני. שלווה הופכת לכוכבת ההצגה וסוחפת את הילדים לתוך עלילה מלאה בצחוקים.

לצד שלווה הכוכבת מגיע גם מופע קסמים מרהיב בו משתתפים הילדים, שזוכים להתנסות בקסמים ולהכיר מקרוב את עולם האשליות.  הילדים נהנים מהפעלת קסמים באירוע ומעבירים את הזמן בשפע של משחקים שבהם כולם יכולים להשתתף.

בסיום האירוע מקבלים הילדים שערות סבתא מתוקות שמשאירות המון טעם של עוד, עד החגיגה הבאה.

ערני שובבני מציע הפעלות בדרום ובמרכז שנועדו כדי לשעשע ילדים במהלך ברית או כל אירוע משמח אחר ומצליחות לעשות זאת יותר מכל פעילות אחרת שתכירו.

הפעילויות שלנו מגיעות לערי הדרום – מבאר שבע ועד אשדוד ואשקלון ועד לערי המרכז ממודיעין ועד תל אביב.