הפעלות תאטרון ודרמה ליום הולדת לילדים 2017-07-15T15:06:05+03:00

הפעלות תאטרון ודרמה לימי הולדת לילדים

משחק, התחפשות, הצגה, מילים, צחוקים וגילויים חדשים. אלו הן מילות המפתח שמלוות את הפעלות התיאטרון והדרמה שמציע ערני שובבני, בעל עשרות שנות ניסיון בחינוך והפעלת ילדים, בין היתר גם בתחומי משחק ותיאטרון.

הפעלות תיאטרון שיוצאות מהבמה ונכנסות אל הלב

הפעלות תיאטרון ודרמה מתרחקות מהפעילויות השגרתיות והחוזרות על עצמן שאנחנו רואים בימי הולדת כיום. הן מותאמות באופן אישי לגיל הילד, לאופי הקבוצה והאורחים באירוע ולכל דרישת לקוח.

הפעלות לימי הולדת בבאר שבע

הפעלות לימי הולדת בבאר שבע

יחד אנחנו בונים את הפעילות כך שהילדים יוכלו להנות מחוויה בימתית שכולה משחק, הצגה וכיף. זוהי הפעלה שמחה שמחזקת את הבטחון העצמי ומשחררת מבחינה רגשית.

הילדים הופכים להיות דמויות פרי דמיונם או מתחברים לדמות שכולנו אוהבים – מלכים וקוסמים, עשירים ועניים, נסיכות ומלכות וגם כוכבי האגדות האהובות פינוקיו, עמי ותמי, אליעזר והגזר ואחרים.

ערך רב לילד, הנאה גדולה לכולם

אם אתם מחפשים הפעלות לימי הולדת שיש בהן ערך מוסף אמיתי, סדנאות התיאטרון והמשחק של ערני שובבני מתאימות בדיוק לאירוע שלכם. הסדנאות כוללות סצנות מהצגות ילדים שונות עם תפאורה ססגונית ותלבושות שהופכות את הילדים לדמויות מהדמיון או מהסיפורים האהובים עליהם.

הפעילות הזו לא נותרת מצחיקה בלבד. היא מאפשרת לילד לחזק את הבטחון העצמי, ללמוד לעמוד על במה ולהציג את יכולותיו, לקבל פידבקים חיוביים ולקבל ביטוי לרגשות שלו דרך סיפורים ומשחקים. זוהי פעילות קבוצתית שעוזרת לחבר בין ילדים ומחזקת את עבודת הצוות.

פעילות מרגשת לכל הגילאים

בין אם מדובר בפעילות לימי הולדת לגיל הרך, הפעלות ימי הולדת לכיתות א’-ב’ או פעילות לגילאים מבוגרים יותר, ימי ההולדת בהנחיית ערני שובבני הופכים להצגת תיאטרון מרגשת שבה יש כוכב אחד – חתן השמחה. מסביבו נמצאים כל החברים, בני המשפחה והאנשים שהוא אוהב, מעודדים אותו להחליף דמויות, לשחק, להשתנות וללמוד על עצמו ועל האנשים שמסביבו.

הפעילות החווייתית הזו קוצרת מחמאות אצל הילדים והופכת לזיכרון מרגש ובלתי נשכח גם עבור ההורים, שזוכים לראות את ילדיהם על הבמה, שמחים ומלאים בהתרגשות.

זוהי פעילות מהנה, חווייתית ועוצמתית עבור הילדים והיא מרגשת לא פחות עבור ההורים.

הפעלות בהנחיית אמן בעל ניסיון רב

במשך למעלה מ-16 שנה צבר ערני שובבני לא מעט שעות ניסיון על הבמה. הוא למד והכיר מקרוב את עולם התיאטרון והמשחק, החליף דמויות על הבמה ולמד להכיר את עולם התוכן שמעסיק את הילדים.

הפעילות התיאטרלית היא חוויה מצחיקה, משעשעת ומלאה בשמחה עבור כל ילד, היא מדברת בשפה שלו והופכת אותו לכוכב יום ההולדת.

הפעילויות של ערני שובבני מוצעות במסגרת הפעלות באיזור הדרום או באיזור המרכז – מבאר שבע ועד תל אביב.

הפעלות תיאטרון לילדים – יום הולדת נוצץ ובלתי נשכח