הפעלות לימי הולדת לילדים 2017-07-15T15:06:05+03:00

הפעלות לימי הולדת לילדים

כל ילד אוהב להיות מלך ליום אחד ביום ההולדת שלו. זה בדיוק הזמן להפוך אותו לכוכב ולגלות את הקסם, ההומור והעולם הפנימי שלו. ימי ההולדת של ערני שובבני שמים את הילד במרכז ומאפשרים לו ולקהל הילדים שמגיעים לחגוג עמו להנות מהפעלות מאתגרות, מעשירות ומהנות.

הפעלות לימי הולדת לילדים בבאר שבע

הפעלות לימי הולדת לילדים בבאר שבע

ממשחקי תאטרון ועד קסמים ופירוטכניקה – אטרקציות לימי הולדת לילדים

ימי ההולדת שמפעיל ערני שובבני, בעל ניסיון של למעלה מ-16 שנה בהפעלות ילדים, מספקים אפשרויות רבות לפעילות מהנה בכל גיל. כל משפחה מקבלת יחס אישי ונבנית לה פעילות מיוחדת המתאימה לגיל הילדים, מספר המוזמנים ולאופיו של הילד.

בכל הפעלה מקבלים את הילדים עם בובת ענק מתנפחת שרצה ומשתוללת עם הילדים. את המשחק המשעשע הזה מלוות בועות סבון, מכונת עשן ומכונת שלג שיוצרות אווירה מיוחדת.

לאחר מכן ממשיכים בפעילויות לפי בחירה אישית המתאימה לכל ילד:

יום הולדת קסמים:

יום הולדת קסום שבו הילד הופך להיות הקוסם הראשי. ערני שובבני לוקח את הילדים למסע בין קסמי אש, פירוטכניקה, מים וריחוף. הוא משתף ומפעיל את הילדים ושם את חתן השמחה במרכז ההפעלה.

יום הולדת של פעם:

יום הולדת שבו אנחנו חוזרים אחורה אל המשחקים הישנים והטובים שאבא ואמא זוכרים היטב מהילדות. המשחקים הופכים פתאום לרלוונטיים גם עבור הילדים של היום שלומדים להכיר את הקסם והפשטות של משחקי הילדים מפעם. זו הפעלה שכולה ילדות ישראלית, עם לא מעט צחוקים מסביב.

יום הולדת תיאטרון ומשחק:

הפקת תיאטרון שבה הילד הוא השחקן הראשי! הילד או הילדה הופכים למלך ומלכה. הילדים מתחפשים, הופכים לדמויות שונות ומעלים הצגה שמעוררת לא מעט צחוקים והרבה התרגשות.

יום הולדת מתנפחים:

אין כמו מתנפחים צבעוניים ומקפיצים להוציא אנרגיה, להתחבר זה לזה ולשמוח עד הגג וחזרה. המתנפחים של ערני שובבני מגיעים לכל יום הולדת בדרום ובמרכז ומשמחים ילדים בכל גיל.

כל הפעלת יום הולדת מסתיימת בחלוקת בלוני צורה יפיפיים, עם טקס עוגה מיוחד ומרשים וחלוקת שערות סבתא שכל ילד אוהב לזלול!

ימי הולדת מיוחדים בהתאמה אישית:

ערני שובבני מציע ימי הולדת באיזור באר שבע, אשקלון ושאר ערי הדרום בהתאמה אישית לכל ילד וילד. ההפעלה הנודדת מגיעה גם לאיזור תל אביב והמרכז. כל מה שצריך הוא להתקשר וערני שובבני בדרך אליכם עם הפעלה מיוחדת לכבוד יום ההולדת.

ימי ההולדת של ערני שובבני לא נותרים כזכרונות רחוקים מעוד הפעלה ועוד חגיגה שעברה לה. הניסיון הרב, התכנים החינוכיים, החיבור לשפת הילדים ולעולם התוכן שלהם והיכולת להצחיק, לרגש, לשתף ולחבר בין הילדים הופך את החגיגה לגדולה יותר ומשמעותית יותר.

הפעלות לימי הולדת שהן חווייתיות, עוצמתיות ויוצאות מהקופסה – זה מה שערני שובבני מביא לכל חגיגה.

אם אתם מחפשים הפעלות לימי הולדת בדרום או במרכז ערני שובבני הוא הבחירה הנכונה – שמביאה שמחה, אושר והרבה כיף לכל יום הולדת.

ההפעלות לימי הולדת לילדים מתקיימות באיזור הדרום – באר שבע, אשקלון ושאר ערי הדרום ובאיזור המרכז – ממודיעין ועד תל אביב.