קוסם לימי הולדת בבאר שבע
קוסם מופעי קסמים לימי הולדת 2017-07-15T15:06:05+03:00

מופעי קסמים לימי הולדת

אומרים שכדי לקלוע חץ לליבו של ילד קטן ולהפוך אותו לחלק ממה שקורה צריך לפעמים לעשות קסם. קסמים וילדים, ילדים וקסמים, זהו חיבור שתמיד מעלה חיוך על השפתיים, סקרנות שנראית בתוך העיניים הקטנות והרבה התרגשות לקראת ההפתעה שבסוף ההופעה.

ערני שובבני, קוסם ותיק לימי הולדת עם ניסיון רב בהפקה והצגה של מופעי קסמים בכל רחבי הארץ, מביא את תיבת הקסמים שלו לימי ההולדת ולכל האירועים שלכם. עם הכשרה של הקוסמים הטובים בארץ ולמידה קבועה של תחום הקסמים, השתתפות בסדנאות וצבירת ניסיון בעבודה עם ילדים – הפעילות שמציע ערני שובבני היא כבר מזמן לא הפעלה ליום הולדת בלבד.

קוסם לימי הולדת בבאר שבע

קוסם לימי הולדת בבאר שבע

מופע קסמים ליום הולדת מרגש במיוחד

מופע הקסמים של ערני שובבני מגיע לילדים שחוגגים יום הולדת באיזור הדרום והמרכז. במהלך האירוע ערן דואג להצחיק, לשעשע ולהפעיל את הילדים עם טריקים וקסמים מרגשים שילדים אוהבים במיוחד.

במופע כלולים קסמי אש ופירוטכניקה מרהיבים, קסמים מעולם המים וקסמי ריחוף שהילדים אוהבים לחקור ולהתפעל מהם. במהלך המופע הוא משתף את הילדים בפעילות ומלמד אותם קסמים. הילדים לוקחים חלק, מקבלים השראה והופכים לקוסמים קטנים בעצמם.

מנחות אורחות: הבובות של ערני שובבני

ערני שובבני לא עולה לבמה עם ערכת הקסמים לבדה. מצטרפת אליו מנחה כובשת, מרגשת וסוחפת שהילדים מתאהבים בה מיד. בובת הענק שמצטרפת לחגיגה היא בובה שיש לה מה להגיד על כל דבר והיא הופכת את המופע למלא בהומור.

הדיאלוג שנוצר בין הילדים, הבובה וערני שובבני מספק לא מעט רגעים שבהם גם ההורים מתפוצצים מצחוק. יחד עם בובת הענק מגיעה גם בובת כף היד שלווה. הבובה המשעשעת תופסת את מקומה על הבמה והופכת לחלק מהחגיגה. הילדים מתאהבים בה מיד.

מופעי קסמים ליום הולדת – לכל גיל ולכל ילד

יום ההולדת הקסום של ערני שובבני מספק חוויה מיוחדת במינה לכל ילד בכל גיל. עולם הקסמים שמתגלה, ההומור והצחוק, המשחק וההשתתפות הפעילה של הילדים בחוויה, הופכים את המסיבה לבעלת תוכן וערך מוסף.

מופעי הקסמים של ערני שובבני מתאימים גם לאירועים כמו בריתות, בר ובת מצווה, מסיבות סוף שנה וכל אירוע שבו לוקחים חלק ילדים בכל הגילאים.

את מופעי הקסמים של ערני שובבני אנחנו לוקחים לכל איזור הדרום. תוכלו להזמין הפעלות קסמים לימי הולדת בבאר שבע או להנות מהפעלה קסומה באשדוד, אשקלון וכל שאר אזור הדרום. הקסם שלנו מגיע גם לאיזור המרכז ואפשר להנות משפע הפעלות לימי הולדת במודיעין ועד לתל אביב.