הפעלות וסדנאות לימי הולדת לילדים 2017-07-15T15:06:05+03:00

הפעלות וסדנאות לימי הולדת לילדים

יום הולדת, מסיבת סוף שנה או כל שמחה אחרת הן הזדמנות מצויינת ללמד את הילדים משהו חדש בפעילות כיפית לכולם. מגוון הסדנאות של ערני שובבני הן הפעלות לימי הולדת ומסיבות שיוצקות תוכן והופכות את האירוע להרבה יותר מעניין.  הסדנאות מתקיימות במסגרת ימי הולדת בדרום ובמרכז, מבאר שבע ועד לתל אביב.

ערני שובבני מציע סדנאות במגוון נושאים:

סדנת בישול ואפייה:

סדנה מהנה בה מכינים הילדים פיצות נהדרות. כל ילד וילדה מקבלים סינר וכובע של טבחים. בהמשך לומדים הילדים על תהליך אפיית הפיצה, לשים בצק ויוצרים את הפיצות שלהם עם רוטב עגבניות עסיסי ותוספות שילדים אוהבים. סדנת הפיצות היא מגוונת וניתנת לשינוי ואפשר להפוך אותה לסדנת פיצות מתוקות ולסדנת אפייה בכל כיוון אחר, לפי דרישת הלקוח.

הפעלות וסדנאות לימי הולדת לילדים בבאר שבע

הפעלות וסדנאות לימי הולדת לילדים בבאר שבע

סדנת בועות סבון:

במהלך הסדנה אנחנו מחלקים גיגיות עם תערובת סבון מיוחדת. הילדים לומדים ליצור בועות גדולות ולהעיף אותן בכל איזור האירוע. במהלך הפעילות הילדים מתרוצצים, משתוללים ונהנים מכל רגע ורגע.

סדנאות יצירה:

סדנאות יצירה הן דרך נפלאה לשעשע את הילדים ולחבר ביניהם במהלך האירוע. ערני שובבני מציע שפע של סדנאות יצירה במרכז ובדרום בתחומים שונים ועם חומרי גלם משתנים. במהלך האירוע הילדים מתכננים, מדמיינים ויוצרים בפעילות צבעונית ומלאה בהשראה. הסדנאות משתנות בהתאם לגילאי הילדים ולאופי האירוע. אנחנו יוצרים סדנאות יצירה לפי דרישות הלקוח.

התאמה אישית לכל ילד ולכל מסיבה

אנחנו מאמינים שכל הפעלה צריכה להתאים באופן מדוייק לקהל היעד שלה. מסיבה זו אנחנו מקפידים שכל סדנה בהנחיית ערני שובבני תתאים לגיל הילדים, לאופי המסיבה, לתחביבים ולהנאות הקטנות של כוכב השמחה.

סדנאות שמדברות לילדים בגובה העיניים

הסדנאות של ערני שובבני מגיעות לערי הדרום והמרכז והופכות את יום ההולדת למיוחד ומעשיר. מאחורי הפעילויות המרתקות שמציע ערני שובבני למעלה מ-16 שנות ניסיון בעבודה עם ילדים ובתחומי חינוך שונים. במהלך השנים למד ערן משחק, תיאטרון, תנועה, קוסמות ושפע של תחומים אחרים שמהלכים על הילדים קסם ויוצרים בין המפעיל לילדים שפה מיוחדת במינה.

אם אתם מחפשים מפעיל ליום הולדת שמביא עד אליכם סדנאות מרתקות, שמדברות לילדים דרך העיניים שלהם, הסדנאות של ערני שובבני הן הבחירה הטובה ביותר עבורכם.