על ערני שובבני 2017-07-15T15:06:05+03:00

על ערני שובבני

הפעלות לימי הולדת לילדים

ערני שובבני הפעלות לימי הולדת

ערני שובבני הפעלות לימי הולדת

לפני 16 שנים גילה ערני שובבני שהוא אוהב להצחיק ילדים, לגרום להם לחייך ולהוציא החוצה את העולם הפנימי והקסום של הילדים. מאז ועד היום הוא עובר מיום הולדת לאירוע משפחתי, מחגיגה אחת לחגיגה שנייה וגורם לילדים לצחוק, להשתעשע, לחייך ולשמוח ביום המיוחד שלהם.

את היחס המיוחד לילדים ואת המיומנות להצחיק ולהפעיל בכל גיל שאב ערן מלימודי יוגה לילדים, מעבודה כמדריך שיקומי חינוכי בעזרת בעלי חיים, מהעבודה כמדריך לגינון וחקלאות לילדים, הדרכת תיאטרון בובות ולימודי תיאטרון ודרמה.

שפע של פעילויות חווייתיות לילדים לכל גיל

כל מפגש עם הילדים כולל שפע של הפעלות מעשירות וחווייתיות, שיוצרות חיבור בין הילדים ובין הילד לעולמו שלו. ההפעלות משלבות משחק ותיאטרון, מופעי קסמים, סדנאות ופעילויות מיוחדות. אל כל אלו מוסיף ערני שובבני גם את המתנפחים שמגיעים איתו לכל חגיגה והרבה קסם והומור שילדים אוהבים.

יחס אישי בכל אירוע ולכל משפחה

כל הורה מכיר את ההתלבטות בין מפעיל זה לאחר לפני חגיגת יום ההולדת או בר/בת המצווה של הילדים. ערני שובבני שם את המשפחה ואת הילד במרכז ויוצר עבור כל אירוע פעילות בהתאמה אישית, שמתבססת על אכפתיות, הבנה של עולם הילדים ורצון לשמח ולהפוך כל אירוע למיוחד עבור הילד ומשפחתו.

יצירת תכנים חינוכיים לכל אירוע ולכל גיל

את הקסם הגדול של הפעלות הילדים גילה ערן אחרי שנים של הכשרות חינוכיות במגוון רחב של נושאים הקשורים לעולם הילדים. את הפעילויות הוא בונה בפינצטה, לאט לאט ותוך מחשבה על עולם התוכן של הילדים, על השפה, הדרך שבה הם רואים את העולם והיכולת שלהם לחלום, לדמיין ולראות דברים שאנחנו כמבוגרים כבר שכחנו להסתכל בהם. את כל הרעיונות האלו הוא יוצק אל תוך פעילויות מעשירות וחווייתיות שהילדים אוהבים לאהוב.

ניסיון רב בהפעלת ילדים

לכל ילד בכל גיל יש תכנים, עיסוקים ורעיונות שמושכים אותו. במהלך השנים ומתוך הניסיון המקצועי יצר ערן שפה משותפת עם ילדים בכל גיל. התוצאה היא הפעלות שמדברות בשפת הילדים ומתחברות אליהם. הילדים נותרים מרותקים, נהנים מכל רגע ולא רוצים ללכת הביתה. הרבה יותר מקסמים, מתנפחים ומשחקים, ההפעלות מעסיקות, מעניינות ונותנות ערך מוסף – לילד החוגג ולכל האורחים שבאו לשמוח בשמחתו.

הפעלות לימי הולדת בלתי נשכחים

ההפעלות של ערני שובבני בנויות על שנים של ניסיון והכרות קרובה עם עולם הילדים. דרך תיאטרון ומשחק לומדים הילדים להוציא החוצה את חוש ההומור, החברות, תחושת השיתוף והדמיון הפרוע של כל אחד ואחת מהם. מסיבת יום הולדת שכולה משחק, שמחה והומור היא מסיבה שגם הילדים וגם ההורים יזכרו לאורך זמן, כיוון שכל ילד מקבל בה במה. זה סוד הקסם של ערני שובבני.

לצד שפע הפעלות לימי הולדת בדרום ובמרכז שמציע ערני שובבני תוכלו לשלב גם מתקני מתנפחים בטוחים ואיכותיים שמגיעים לכל מקום ומשמחים את הילדים. השילוב בין הפעלות חינוכיות וחווייתיות ובין המתנפחים עליהם אפשר לקפוץ, לשחק ולהוציא אנרגיות הופך את יום ההולדת לחגיגה של צבע, צליל, תנועה ואקשן.

איזורי הפעילות שלנו:

באר שבע, אשקלון, גדרה, אשדוד, ערד, דימונה, ירוחם, נתיבות, אופקים ושאר יישובי הדרום. בנוסף החגיגה מגיעה גם לאיזור המרכז, מתל אביב ועד מודיעין.

ערני שובבני – הפעלות לילדים לימי הולדת ולאירועים בכל אזור הדרום והמרכז

ערני שובבני - הפעלות לימי הולדת לילדים בבאר שבע

ערני שובבני – הפעלות לימי הולדת לילדים בבאר שבע

ערני שובבני - הפעלות לימי הולדת לילדים בבאר שבע

ערני שובבני – הפעלות לימי הולדת לילדים בבאר שבע