חוגגים בקרוב יום הולדת?

חוגגים בקרוב יום הולדת? לפניכם ולפניכן מספר טיפים מומלצים

להלן מספר המלצות מאת ערני שובבני:
חיפשתם מקום לעשות יום הולדת לילדים בבאר שבע? לפניכם מספר המלצות אשר יסייעו לכם בעת ההחלטה. טרם יום ההולדת מומלץ לבצע רשימה של כל הילדים המוזמנים. במידה ותכננתם לקיים את יום ההולדת בבית חישבו האם ביתכם יכיל את כמות הילדים המוזמנים למסיבה. מומלץ לקחת בחשבון כאשר חושבים על הפקת יום הולדת לילדים בבאר שבע את נושא מזג האוויר. בעונת החורף וגם בתקופת המעבר שעלולה לשבש את הפקת יום ההולדת חישבו על מקום סגור. בעונת הקיץ מומלץ ורצוי לקיים את יום ההולדת במיקום מוצל ונוח. ביתכם לא יכיל את כמות המוזמנים? ישנם חלופות משתנות המאפשרות הקמת יום הולדת, אפשר לקיים את יום ההולדת בפארק הקרוב לסביבתכם, ולקיים באזורים שניתן לערוך בהם את המסיבה ללא הפרעה לסביבה ולקחת בחשבון את כל הדברים ההכרחיים שהינכם צריכים – האם צריך חשמל? האם המקום מוצל? ושאלות חיוניות שהינכם חושבים לנכון שבבית הייתם משתמשים בדברים כאלה ואחרים והינכם זקוקים להם בטבע.

 

בחרתם את המיקום המושלם? זה הזמן להתחיל לתכנן את יום ההולדת. הכינו הזמנות לילדים, הכינו את הבגדים לחוגג/ת יום ההולדת, והתחילו לתכנן. אם אתם מתכננים להביא כיבוד קל הצטיידו בכיבוד האהוב על ילדים. ניתן כמובן לשלב ארוחה במהלך יום ההולדת בהכנה או הזמנת פיצות או בורקסים וכל מה שילדים אוהבים. בנושא האוכל, רצוי לברר טרם יום ההולדת עם מורתם של הילד/ה האם יש ילדים הרגישים למאכלים מסוימים ולקחת זאת בחשבון על מנת שלא יוצר מצב שילד או ילדה יאלצו להישאר רעבים במהלך המסיבה.

 

מיקום יש, כיבוד ואוכל יש, מה בנוגע להפעלות? מומלץ לחשוב על כך עם הילד/ה מהם הפעילות והאטרקציות שהם חלמו עליהם. ההפעלות לימי הולדת מגוונות מאוד. ישנם שלל פעילויות רבות ומגוונת – מופע קסמים, מתנפחים, תיאטרון ודרמה לילדים, סדנאות כגון: בישול ואפיה, בועות וסבון, יצירה ושלל סדנאות מיוחדות המותאמות באופן אישי לכל ילד וילדה.

 

לאחר התכנונים, ההזמנות, הבגדים והזמנת מפעיל שישדרג את יום ההולדת וודאו ערב לפני יום ההולדת שבנכם או בתכם ישנו היטב ויהיו מוכנים ליום הגדול – כך שבאותו היום יהיו ערניים ונרגשים לקראת המסיבה המיוחדת והנפלאה.

תוכלן למצוא באתר עוד מאמרים של ערני שובבני

By | 2016-03-16T17:56:01+02:00 מרץ 4th, 2016|מאמרים|סגור לתגובות על חוגגים בקרוב יום הולדת?

About the Author: