יום הולדת שמח עם ערני שובבני

יום הולדת חגיגה נחמדת! שמדברים על יום הולדת, מדברים על ערני שובבני. אם אתם מחפשים לרגש את הילד/ה ביום ההולדת ומחפשים מתנפחים לימי הולדת בבאר שבע, נספר לכם שהגעתם לחוויה המושלמת. לכל חגיגה ולכל יום הולדת ערני שובבני מביא איתו אטרקציה מיוחדת ומרגשת. מה ילדים מחפשים ביום הולדת? לקפוץ ולהשתולל, ואטרקציות המתנפחים הינו הפתרון המושלם עבורכם. ניתן למצוא שלל מתנפחים לימי הולדת – כסא יום הולדת, אוהל בלונים קטן/גדול, נחום תקום, מגלשה, מגלשת מבוך, מגלשת קצף ותיבת נוח.

מתנפחים ליום הולדת בבאר שבע

מתנפחים ליום הולדת בבאר שבע

המתנפחים יגרמו לילדים חוויה בלתי נשכחת – בעת יום ההולדת אנו דואגים לספק להם הנאה מקסימאלית. אם אתם מחפשים אטרקציה חוויתית לילד/ה ומחפשים מתנפחים לימי הולדת בבאר שבע נשמח לספר לכם שהמתנפחים של ערני שובבני הינם מתנפחים בטוחים, מטופלים, ומלווים ע״י מדריך צמוד לאורך כל הפעילות. בעת הפעילות חשוב להקפיד על כללי הבטיחות גם מצד ההורים והילדים, אין לעלות על מתקני מתנפחים עם נעליים, וכמובן אסור להכניס חפצים חדים למתקנים. העלייה למתקני המתנפחים מומלצת ללא חפצים בכיסים על מנת שלא יפלו בעת הפעילות ויינזקו ויגמרו פציעה לילדים.

 

חוגגים את האירוע בבית? כאשר חוגגים לילד/ה יום הולדת חשוב לדאוג לכל הפרטים הקטנים ולהתייחס למאורע כאל אירוע גדול גם אם המאורע מתקיים בביתכם. חשוב לתכנן את האירוע לפרטי פרטים, וודאו כמה ימים לפני יום ההולדת שהבגדים של חוגג/ת היום הולדת מוכנים, סדרו את הבית והזיזו חפצים לא רצויים באזור היום הולדת. טרם יום ההולדת מומלץ לחשב כמה אורחים מגיעים ולהיוועץ עם מתקין המתנפחים כמה מתנפחים ניתן למקם במקום, וכמובן לקחת בחשבון מרווח יחסי ברור בין המתנפחים על מנת לשמור על הבטיחות. במידה ויש ברשותכם גינה והנכם מתכננים להזמין מתנפחים לימי הולדת בבאר שבע וודאו שהמקום מוצל, באר שבע ידועה כמקום חם בחודשי הקיץ, בנוסף לכך דאגו שיש מים לשתייה בזמן שהילדים קופצים בימים החמים הם וודאי יהיו צמאים. הצבת המתנפחים מתבצעת על גבי משטח ישר ללא שיפועים. המיקום הטוב ביותר להתקנת מתנפחים היא על קרקע רכה, כגון: דשא/חולות. מומלץ לא למקם מתנפחים על גבי משטחי בטן מחשש למעידה מהמתקנים ולפציעה.

 

הבילוי המושלם במיקום המושלם –  מתנפחים לימי הולדת בבאר שבע תגרום לילדכם להרגיש באותו היום שהיום הולדת שלו הינה מיוחדת וכבר בעת הקמת המתנפחים באזור יום ההולדת ההתרגשות תהיה בשיאה. אז שיהיה יום הולדת שמח!

By | 2017-07-15T15:06:05+03:00 פברואר 23rd, 2016|מאמרים|סגור לתגובות על יום הולדת שמח עם ערני שובבני

About the Author: