קוסם לימי הולדת בבאר שבע

גרים בבאר שבע ומחפשים קוסם לימי הולדת בבאר שבע? הרשו לנו לספר לכם ולכן מהן הפעילות המוצעות על-ידי ערני שובבני. ערני שובבני מציע עולם שלם של הפעלות לילדים. הפעלות לימי הולדת מעשירות ומייחדת את יום ההולדת וגורמת ליום המיוחדת להיות בלתי נשכח. בעת פעילות הקוסמות אנו נחשפים לעולם שלם של חוויה ומגלים את ההומור ועולמו הפנימי של הילד ויוצאים למסע חוויתי מרגש ומרתק שיגרום לילדים את החוויה. החלטתם להזמין קוסם ליום הולדת? וודאי שמעתם המלצות ו/או ראיתם בפעולה כמה קסמים שהדהימו אתכם וגרמו לכם לחשוב שאת החוויה הזאת לא תרצו לפספס בהפקת יום ההולדת של ילדכם.

 

מופע קסמים הינו מגוון וכולל בתוכו פעילות רחבה ומעניינת בין היתר קסמי אש ופירוטכניקה, קסמים עם מים ועוד. המופיע מועבר בצורה מהנה תוך כדי שיתוף פעולה מלא עם הילדים בפעילות וגם לימוד קסמים. הילדים משתתפים בעת הופעת הקסמים בשלל קסמים ולוקחים חלק מהחוויה ובעת המסיבה נהפכים לקוסמים של ממש. השילוב הנפלא בין קוסמות לבין ילדים יוצר מסע מרתק ומעניין בקרב הילדים הקטנים.

 

מופעי הקסמים מותאמים לכל גיל ולכל ילד – המופע המרתק מכיל בתוכו הומור, דרמה, ערך מוסף ולבסוף משאיר חותם וחוויה שנזכרם בה. חשוב לציין שמפעי קסמים מתאימים לאירועים נוספים מלבד ימי הולדת כגון בריתות, בר/בת מצווה, מסיבות סוף שנה וכל אירוע שנוכחים בו ילדים בכל גיל.

 

טרם יום ההולדת מתבצע תיאום ציפות ומותאמת תכנית אישית ליום ההולדת. רצוי לספר לפני יום ההולדת מהם הפעילויות האהובות על ילדכם ובכך התכנית תבנה בהתאמה מלאה ליום ההולדת. ההמלצה הטובה ביותר בעת הגעת הקוסם ליום ההולדת ורגע לפני התחלת הפעילות לתת לילדכם מספר דקות עם הקוסם ולגרום להם להרגיש מיוחדים שהקוסם מקדיש את מלוא תשומת הלב לחוגג/ת החמודים, ולתת לילד מקום לבקשת בקשות מיוחדות או כל שאלה הועלה על רוחו.

 

חשוב לדעת, בעת הקסמים לעיתים נדרש מרווח בין הקהל לבין הקוסם אם מדובר בקסמי אש, ולקחת בחשבון בעת בחירת המיקום של המסיבה כך שיש לקוסם מקום לבצע את כל הקסמים בצורה הטובה ביותר.

 

אם חשבתם להזמין קוסם לימי הולדת בבאר שבע מצאתם את האטרקציה המיוחדת. ערני שובבני יגרום ליום ההולדת להיראות אחרת – מיוחדת, שמחה, הומוריסטית וחוויתית. יום הולדת שמח!

 

 

By | 2016-03-04T16:47:30+02:00 מרץ 4th, 2016|מאמרים|סגור לתגובות על קוסם לימי הולדת בבאר שבע

About the Author: